Pelczara 4/1 35-312 Rzeszów

ZABIEGI

KOSMETYKA

oczyszczanie manualne, oczyszczanie wodorowe, kawitacja i sonoforeza, mikrodermabrazja, Polski Peeling Ziołowy, depilacja woskiem, makijaż okolicznościowy, przekłuwanie uszu.

Masaż Kobido to pradawny manualny japoński masaż twarzy, mający na celu odmłodzenie skóry i opóźnienie procesu starzenia. Działa nie tylko jak naturalny lifting twarzy, ale również poprawia ogólne samopoczucie. Masaż Kobido stymuluje obieg całej naszej energii w organizmie. Dzieje się tak, ponieważ każda powięź znajdująca się w okolicy twarzy i szyi jest połączona z innymi znajdującymi się w naszym ciele. Masaż Kobido jest niezwykle intensywny, poprawia ukrwienie, dzięki czemu wpływa pozytywnie na całe ciało. Mimo to największe efekty masażu widać na naszej twarzy.

Masaż japoński polega na wykonywaniu minimum pięćdziesięciu precyzyjnych ruchów na twarzy i szyi, pomagających poprawić wygląd skóry oraz zapewniających efekt gładkiej i ujędrnionej twarzy. Trwa zwykle 90 minut, a jego technika oparta jest na harmonijnej mieszance ugniatania, szczypania, głaskania, dotykania oraz rytmicznych i regularnych okrężnych ruchach dochodzących do głębokich warstw skóry i mięśni.

Masaż Kobido ma w sobie elementy akupresury i stanowi swego rodzaju rytuał, oparty na starożytnych praktykach. Nie jest więc tradycyjnym masażem twarzy. Tak jak w przypadku wielu innych zabiegów, tak i w Kobido liczy się regularność.

Przeciwwskazania: ciąża, zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowy i inne wypełniacze ok. 2,5 miesiąca, botoks 2 tyg, nici liftingujące 6 miesięcy), stany zapalne skóry, stany zapalne organizmu- gorączka, przerwana ciągłość naskórka, stany ropne około zębowe (ekstrakcja zęba 2 tygodnie, implant zęba 2 miesiące), trądzik różowaty w fazie zaostrzeń, nowotwory.

Depilacja laserowa polega na usunięciu włosów poprzez uszkodzenie mieszka włosowego za pomocą wiązki światła lasera.

Zabiegi depilacji laserowej należy powtarzać co 4-8 tygodni, aby mieć pewność, że mieszki włosowe zostały uszkodzone w odpowiedniej fazie wzrostu włosa. Przez kilka dni (minimum 48 godzin) po depilacji laserowej należy unikać basenu i gorących kąpieli. Niewskazane jest stosowanie środków złuszczających oraz przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających.

Przeciwwskazania: ciąża, świeża opalenizna, choroby skóry, np. bielactwo, łuszczyca, infekcje skórne, aktywna opryszczka, rany, pęcherze, owrzodzenia, padaczka, rozrusznik serca, nowotwory, świeżo przebyte zabiegi chirurgiczne, stosowanie retinoidów, leków fotouczulających, skłonność do przebarwień.

Fotoodmładzanie to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej. Polega on na reaktywowaniu tkanki skóry za pomocą pulsującego światła.

Fotoodmładzanie ma zbawienny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Oto wszystkie korzyści,
które zapewnia ten zabieg: zwęża rozszerzone pory, usuwa zmiany naczyniowe na twarzy, usuwa przebarwienia, reaktywuje tkanki skóry, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową, wygładza zmarszczki, napręża skórę

Fotoodmładzanie nie należy do zabiegów inwazyjnych, jednak nie każdy może je stosować. Oto lista przeciwwskazań: cukrzyca, opalona skóra, przyjmowanie leków zwiększających wrażliwość skóry, ciąża, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne, bielactwo, łuszczyca, aktywna opryszczka

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu jest to wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece w formie zagęszczenie linii rzęs lub dekoracyjnej kreski cieniowanej albo eyeliner . Makijaż permanentny brwi to uregulowanie ich kształtu, które delikatnie niweluje asymetrię oraz koryguje blizny bądź braki włosków w obrębie brwi. Natomiast w przypadku ust jest to uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni.

Profesjonalny makijaż permanentny nie tylko podkreśla walory kobiecej urody oraz ułatwia i skraca czas codziennego porannego makijażu, ale także doskonale maskuje niedoskonałości. Makijaż trwały pozwala odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęs bądź borykają się z zanikiem czerwieni wargowej.

Zabieg ten polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów, które implementuje się w niższe warstwy naskórka, czyli płycej niż w przypadku tradycyjnego tatuażu. Barwnik wprowadza się do skóry cieniutką,  jednorazową igłą w znieczuleniu, dzięki czemu zabieg nie powoduje większego dyskomfortu.

Przeciwskazania: ciąża i laktacja, leki i używki rozrzedzające krew, leki na trądzik (np. Izotek),infekcje, leki sterydowe (3 msc po odstawieniu), łuszczyca, nadczynność i niedoczynność tarczycy, nieustabilizowana cukrzyca, nieunormowane nadciśnienie, tendencja do bliznowców, problemy z krzepliwością krwi, epilepsja, stany zapalne skóry w miejscu pigmentacji(bakteryjne, grzybicze, wirusowe), przyjmowanie niesteroidowych leków zapalnych (NLPZ), przyjmowanie antybiotyków i sterydów, choroby serca i układu krążenia, małopłytkowość i niedokrwistość, nowotwory, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w obrębie planowanego zabiegu(możliwość po 4-8 tygodniach), choroby autoimmunologiczne.

Usuwanie makijażu permanentnego preparatem remover polega na wyciągnięciu barwnika ze skóry. Zabieg przebiega w podobnej formie jak makijaż permanentny, a jego celem jest wypchnięcie pigmentu na powierzchnię skóry i kumulacja w postaci małego strupka. Co bardzo ważne preparat skutecznie usuwa makijaż permanentny wykonany każdym kolorem pigmentu, a cały zabieg jest w pełni bezpieczny i zapewnia dużą szansę na usunięcie barwnika. Aby całkowicie pozbyć się makijażu permanentnego potrzebna jest seria 3 – 6 zabiegów wykonywanych w co najmniej 6-tygodniowych odstępach. Należy jednak pamiętać, że żadna metoda nie daje 100% pewności, a usuwanie makijażu permanentnego to proces, którego efekty są rozłożone w czasie i zależą od wielu czynników.

Przeciwwskazania są takie same jak przy makijażu permanentnym.

Stymulatory tkankowe to specjalna grupa preparatów, które podawane są śródskórnie przy pomocy igły. To innowacyjne zabiegi pośród dostępnych z zakresu medycyny estetycznej. Biostymulatory tkankowe dają niezwykle naturalne efekty na długi czas. Stymulatory spowalniają procesy straszenia się skóry, mocno regeneruj tkankę, liftingują ją, dzięki czemu przywracają naturalne (utracone) rysy twarzy. Stymulatory tkankowe stymulują receptory fibroblastów – komórek skóry do wzmożonej pracy, szybszego podziału komórkowego, zwiększanej syntezy włókien kolagenowych i elastylowych, co w rezultacie daje efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek, wygładzenia oraz rozświetlenia.

Należy pamiętać, że biostymulatory tkankowe NIE wypełniają zmarszczek, jak usieciowany kwas hialuronowy oraz NIE paraliżują mięśni, jak toksyna botulinowa.

Przeciwskazania: ciąża i laktacja, infekcje, stany zapalne skóry, niewyrównana cukrzyca, padaczka, zaburzenia krążenia krwi, choroby autoimmunologiczne.

HIFU czyli high-intensityfocusedultrasound – jest to zabieg, który wykonuje się w celu wygładzenia skóry, liftingu, poprawienia napięcia oraz redukcji zmarszczek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wiązki fali ultradźwiękowej o wysokiej energii, która zostaje skupiona na punktowym obszarze ciała. Podczas przeprowadzania zabiegu HIFU dochodzi do zjawiska termicznego i mechanicznego. Dzięki zjawisku termicznego dochodzi do wzrostu temperatury na poziomie 60-70 stopni Celsjusza, który wywołuje koagulację tkanki. Zjawisko mechaniczne natomiast niszczy strukturę komórki dzięki wzrostowi ciśnienia, który pojawia się na skutek wytwarzania się pęcherzyków gazu wewnątrz komórki. Zabieg HIFU wyróżnia się wysoką skutecznością, a efekty są najlepiej widoczne po wytworzeniu nowego kolagenu i regeneracji skóry, czyli po około 2-3 miesiącach, natomiast efekt utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące, a zabieg może być powtarzany.

HIFU oddziałuje na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy SMAS. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte. Jest to mało inwazyjna metoda i rozwiązanie dla osób, które unikają zabiegów chirurgicznych.

Przeciwskazania: ciąża, laktacja, schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, stany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka, otwarte rany. HIFU nie jest wskazane u osób z metalowymi implantami, rozrusznikiem serca, skłonnością do blizn przerostowych – keloidów oraz u pacjentów stosujących przewlekle leki przeciwzapalne.

Zabieg powiększania i modelowania ust jest zabiegiem podczas, którego w czerwień wargową podawany jest preparat usieciowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to polisacharyd, występujący w naszym organizmie naturalnie, m.in. w tkance łącznej czy nabłonku. Dzięki temu, że jest obojętny dla układu immunologicznego jest w bezpieczny dla naszego organizmu.

Zabieg poprzedzony jest zastosowaniem maści znieczulającej, która niweluje część doznań bólowych. Jednak podczas powiększania i modelowania ust, można odczuwać lekki dyskomfort i uczucie rozpierania, zwłaszcza przy miejscach takich jak łuk kupidyna czy kontur ust.

Bezpośrednio po zabiegu usta są opuchnięte (opuchlizna może utrzymywać się do 2-3 dni), mogą pojawić się drobne siniaki, które ustępują zazwyczaj po 3-4 dniach. Usta przez pierwsze 2-3 dni mogą być twarde i wrażliwe na bodźce. Na końcowy efekt trzeba poczekać do około 2 tygodni po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się palenia papierosów, picia alkoholu czy wysiłku fizycznego. Bardzo ważne jest to, aby po zabiegu pić dużą ilość wody, aby związać cząsteczki kwasu.

Przeciwskazania: ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry, aktywna opryszczka, skłonność do powstawania blizn przerostowych, choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, uczulenie na jad pszczeli.

Mezoterapia bezigłowa to stosunkowo nowa metoda, która w sposób nieinwazyjny ułatwia przenikanie związków aktywnych w głąb skóry. Proces ten zachodzi w wyniku otwarcia kanałów w skórze przy jednoczesnym wykorzystaniu potencjałów elektrycznych, a także określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają oraz wzmagają wnikanie substancji odżywczych występujących w preparatach kosmetycznych.

Efekty: redukcja zmarszczek oraz blizn, regeneracja i nawilżenie skóry, poprawa kolorytu, redukcja rozstępów, poprawa jędrności skóry.

Wskazania: redukcja cellulitu, kuracja przeciwzmarszczkowa, skóra wiotka, modelowanie sylwetki, pobudzenie krążenia krwi, wygładzenie rozstępów oraz blizn.

Przeciwwskazania: ciążą i laktacja, choroby sercowo-naczyniowe, metalowe elementy w ciele, padaczka (epilepsja), skóra wrażliwa, stany zapalne skóry, cukrzyca;, choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, gorączka, choroby nowotworowe, przerwana ciągłość skóry, menstruacja, nadczynność i niedoczynność tarczycy

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu za pomocą igły do skóry składników odżywczych, takich jak kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, witaminy, aminokwasy, kofeina i sole mineralne. Substancje te odmładzają cerę i czynią ją bardziej sprężystą, jednocześnie nadając jej świeżości. Mezoterapię igłową stosuje się zarówno na twarz i skórę wokół oczu, jak i na szyję, dłonie, skórę głowy i pozostałe części ciała.
Efekty są widoczne gołym okiem zaledwie po kilku zabiegach. Już po pierwszej wizycie cera staje się jędrniejsza, nawilżona i bardziej błyszcząca – wszystko to za sprawą kolagenu i elastyny, których działanie pobudza mezoterapia igłowa. Mezoterapia uzupełnia także niedobory witamin i minerałów, wspomaga procesy krążenia i zmniejsza efekty starzenia.

Mezoterapia igłowa jest dla ciebie, jeśli:

  1. a) chcesz nadać swojej skórze młodszy, świeższy wygląd
  2. b) twoja skóra potrzebuje nawilżenia
  3. c) pragniesz pozbyć się przebarwień
  4. d) masz zamiar wygładzić zmarszczki, rozstępy lub blizny
  5. e) walczysz z cellulitem
  6. f) potrzebujesz ujędrnienia skóry
  7. g) chcesz zahamować wypadanie włosów

Przeciwskazania: ciąża, laktacja, cukrzyca, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, alergie

Dermapen to innowacyjny zabieg, który polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry, co intensywnie pobudza regenerację włókien kolagenowych oraz elastyny. Zabieg ten znany jest również, jako mezoterapia mikroigłowa. Wszystko dlatego, że podczas zabiegu skóra nakłuwana jest poprzez liczne mikroigły znajdujące się w głowicy urządzenia.

Wskazania: blizny, trądzik, zmarszczki, wiotka skóra, przebarwienia, rozszerzone pory, oparzenia i uszkodzenia słoneczne

Przeciwskazania: ciąża, stany zapalne skóry, cukrzyca, problemy z krzepliwością krwi

Zabieg z użyciem fali radiowej (RF) często określany jest jako lifting bez skalpela. To bezinwazyjna, bezpieczna procedura, która redukuje oznaki starzenia oraz inne niedoskonałości skórne, a także posiada działanie anti-aging.
Działanie fal radiowych jest wielokierunkowe: fale radiowe docierają do skóry właściwej, gdzie stymulują fibroblasty do wytwarzania większej ilości włókien kolagenowych oraz powodują również kurczenie się istniejących włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra uzyskuje większą gęstość oraz jędrność.

Efekty zabiegu z falą radiową: zwiększenie napięcia skóry, zmniejszenie zwiotczeń skóry, spłycenie zmarszczek, widoczny lifting twarzy, szyi i dekoltu, podniesienie owalu twarzy, redukcja cieni pod oczami, zmniejszenie tkanki tłuszczowej (na przykład na podbródku), działanie anti-aging (przeciwdziałanie starzeniu się skóry)

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i karmienie piersią, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze, uszkodzenie skóry w miejscu zabiegu, metalowe implanty w miejscu zabiegu (śruby w kościach, implanty w zębach, aparat ortodontyczny), aparat słuchowy lub wszczepiony implanty w uszach, rozrusznik serca albo sztuczne serce, złote nici (zabieg można wykonać dopiero po 2 latach), stosowanie antybiotyków, stosowanie leków rozrzedzających krew, nadciśnienie, choroby tarczycy, choroby nowotworowe

Bogata oferta peelingów chemicznych pozwala na komponowanie indywidualnego programu leczenia w oparciu o mono-kwasy. Stosowanie takiego rozwiązania gwarantuje kontrolowany przebieg każdorazowego zabiegu i pozwala specjaliście dobrać odpowiednią kolejność aplikowanych substancji aktywnych, tak by spotęgować ich efektywność.
Pracujemy na marce Peel Mission, która w swojej ofercie proponuje kuracje kwasami na rożne problemy skórne, takie jak: trądzik, przebarwienia, zmarszczki, blizny, popękane naczynka, zaskórniki, nadmierne wydzielanie sebum

Przeciwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, ostre infekcje, aktywna opryszczka, podrażniona i uszkodzona skóra, nadwrażliwość na składniki preparatów, intensywna ekspozycja skóry na słońce (w tym poparzenia słoneczne), skłonność do powstawania bliznowców, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), stan po leczeniu doustnymi retinoidami ( o 6 miesięcy), niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe.

Jest to odmiana karbosyterapii, która nie wymaga użycia igły. Stosuje się ją w przypadku twarzy i szyi. W metodzie tej wykorzystuje się maskę karboksylową CO2. W celu wykonania zabiegu rozprowadza się żel po twarzy i szyi. Następnie na powstałej warstwie umieszcza się płat i wykonuje się delikatny masaż przez około 10 min. W tym momencie na skórze odczuwalne jest delikatne mrowienie i szczypanie, które po krótkiej chwili ustępuje. Po masażu maska pozostawiana jest na kolejne 10 minut, po czym jest gotowa do ściągnięcia. Zabieg jest łatwy w przeprowadzeniu i co najważniejsze, odpowiedni dla każdego typu cery.

Efektami karboksyterapii bezigłowej są: dotlenienie skóry, nawilżenie, regeneracja, zwiększenie elastyczności skóry, wyrównany koloryt, łatwiejsze usuwanie toksyn ze skóry

Przeciwskazania: nowotwory, choroby autoagresywne, infekcje bakteryjne i wirusowe, stany zapalne skóry, przyjmowanie antybiotyków, ciąża i karmienie piersią

henna, regulacja, BrowHenna, lifting i farbowanie brwi, lifting rzęs, stylizacja rzęs (1:1, objętościowa, kolorowa)

manicure/pedicure kosmetyczny, manicure/pedicure hybrydowy, manicure japoński, przedłużanie żelowe, zdobienie

To zabieg mocno regenerujący płytkę paznokciową. Brak witamin, kruche paznokcie, zdolność do rozdwajania się – w tym właśnie pomaga manicure japoński, który polega na wcieraniu w płytkę paznokciową pastę odżywiającą o naturalnym składzie oraz polerowaniu paznokcia pudrem. Pasty zawierają keratynę, witaminy A, E i H, prowitaminę B5, a także krzemionkę z morza japońskiego

Po wykonaniu zabiegu manicure japońskiego, paznokcie stają się zdrowe, zregenerowane, z różowym połyskiem, a bogaty skład past stymuluje do wzrostu i zapobiega kruszeniu się paznokci.

Zabieg trwa około 30-40 minut. Systematyczne wykonywanie manicure japońskiego co 2-3 tygodnie gwarantuje przedłużenie efektu a także bardzo dobrą kondycję paznokci.

Wskazania: słabe, łamliwe paznokcie, matowe paznokcie, rozdwajające się paznokcie;

Przeciwskazania: nadmiernie spiłowana płytka paznokcia, świeżo zdjęte żele/tipsy, choroby nowotworowe

usuwanie odcisków/modzeli, korekta wrastającego paznokcia, klamra ortonyksyjna

klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, gorącą świecą, gorącą czekoladą, stemplami ziołowymi, pałkami bambusowymi, bańką chińską

Infuzja tlenowa jest zabiegiem nieinwazyjnym opartym na technologii hiperbarycznego tlenu –  wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości. Dobrana do danego typu cery ampułka witaminowa ma możliwość wsiąknięcia w głębsze warstwy skóry.

Skóra po zabiegu jest intensywnie dotleniona, a tym samym mocno odżywiona, dzięki czemu przyspieszone są procesy regeneracyjne skóry. Skóra staje się gładka, promienna, a zmarszczki spłycone.

Infuzja tlenowa trwa około 1,5 godziny i jest całkowicie bezbolesna. Po zabiegu klient może wrócić niezwłocznie do codziennych czynności, ponieważ skóra nie wymaga rekonwalescencji.

Wskazania: zmęczona i zniszczona skóra, szary koloryt skóry, dojrzałość skóry, przebarwienia na skórze, zwiotczenie skóry, wrażliwość skóry, trądzik różowaty.

Przeciwskazania: ciążą i karmienie piersią, stany zapalne skóry, opryszczka, alergie skórne

Jest to japoński lifting be użycia skalpela

Masaż ten składa się z kilku etapów:

Masaż tkanek głębokich – niweluje napięcie mięśniowe, wpływa na wygładzenie zmarszczek, ta część wykonywana jest „na sucho”, bez użycia olejku.

Głęboki relaks – stan głębokiego odprężenia, wpływa na zmniejszenie napięcia oraz stresu, poprawia krążenie, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry.

Drenaż limfatyczny – technika ma na celu poprawić przepływ chłonki (limfy), zmniejsza obrzęki oraz opuchliznę.

Część liftingująca – najbardziej intensywny etap masażu Kobido, który ma na celu poprawić owal twarzy, działa jak zabiegi medycyny estetycznej.

Akupresura – stymulacja poszczególnych punktów na twarzy, które wpływają na pracę danego mięśnia.

Masaż Kobido pozytywnie wpływa na wygląd skóry oraz na cały organizm. Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych. Dzięki pracy na głębokich strukturach mięśni zmniejsza widoczne efekty starzenia się skóry, zapobiega ich pogłębianiu. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry. Wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry. Zmniejsza napięcia w okolicy szyi, klatki piersiowej oraz owalu twarzy. Wolne ruchy pozwalają wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu, zmniejszyć poziom stresu. Zmniejsza efekty bruksizmu. Pomaga niwelować bóle głowy oraz sztywność mięśni twarzy.

Przeciwskazania: stan zapalny skóry, skóra naczyniowa, zmiany ropne, zaostrzony stan trądziku różowatego, przerwana ciągłość naskórka.

FRYZJERSTWO

damskie, męskie, dziecięce

ombre, sombre, balayage, air touch, tonowanie

Szybka, profesjonalna i bezpieczna koloryzacja doskonale pokrywająca siwiznę. Nadaje włosom jednolity kolor, ponieważ dopasowuje się do naturalnego odcienia włosów.

sauna, pielęgnica

loki, fale, koki, upięcia okolicznościowe

Botox Tahe ma na celu wzmocnienie, naprawę i ponowne zagęszczenie włókien włosa. Uszczelniając idealnie powierzchnie włosa nadaje im blask i miękkość, chroniąc przed nowymi uszkodzeniami. Botox TAHE zapewnia miękkość na całej długości włosa oraz elastyczność fryzury dodając ruchu i nie obciążając jej.

Zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK Hair Repair System to przeznaczony dla każdego typu włosów profesjonalny 4-etapowy zabieg ,odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask oraz przywraca optymalne nawilżenie. Wykonany przed koloryzacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione oraz staną się podatne na stylizację, a ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony. Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Zabieg pielęgnacyjny – intensywne nawilżenie włosów. Nie zmienia kształtu włosów, dzięki czemu jest idealny do włosów kręconych. Zmniejsza puszenie, odbudowuje, wygładza, silnie regeneruje i nabłyszcza.

To mieszanka botoxu i nanoplastii (nano-botox), która wygładza włosy, eliminuje puszenie się, odżywia i nawilża. Idealne dla niesfornych puszących się włosów do ujarzmienia ich. Każda mieszanka jest spersonalizowana co do wymagań klienta.

Nowoczesna ondulacja włosów która nie zawiera amoniaku i kwasu tioglikolowego. Efekt można uzyskać od 4 tygodni do nawet 3-4 miesięcy. Zabieg nadaje się do każdego rodzaju włosów nawet rozjaśnionych.

Jest to zabieg przede wszystkim regenerujący i wygładzający włosy. Efektem ubocznym, ale mocno pożądanym wśród kobiet, jest trwałe wyprostowanie włosów. Przeznaczony dla osób z problemem puszących się włosów oraz trudnych do ułożenia.

Przeciwskazania: ciąża, bardzo mocno zniszczone farbowaniem i rozjaśnianiem włosy (cienkie, łamliwe). Keratynowego prostowania nie należy wykonywać u dzieci.

Nanoplastia jest to zabieg który prostuje włosy w 100%, nawet drobny, mocny skręt afro. Produkt zmywamy jest z włosów bezpośrednio po zabiegu w salonie. Klient wychodzi z efektem który jest w stanie sam uzyskać w domu po umyciu i wysuszeniu. Zabieg nanoplastii jest bezpieczny, oparty na aminokwasach, dlatego mogą go wykonywać nawet kobiety w ciąży i dzieci od 5 roku życia. Nanoplastia prostuje, nawilża, odbudowuje i daje niesamowity blask włosom. Efekt utrzymuje się 6 miesięcy i dłużej.

NASZE REALIZACJE

2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone Alice