Pelczara 4/1 35-312 Rzeszów

Najczęściej zadawane pytania

Tak, ale nie w każdym przypadku. Zadatek pobierany jest od Nowych Klientów lub od Klientów, którym zdarzyło się już w historii swoich wizyt nie przyjść na umówiony termin nie informując nas o swojej rezygnacji. Zadatek pobierany jest przy zabiegach specjalistycznych oraz czasochłonnych (kilkugodzinnych) drogą natychmiastowej płatności online Tpay. Wysyłany jest link do natychmiastowej płatności drogą elektroniczną (email lub mail), który aktywny jest przez 6 godzin. Po opłaceniu zadatku wizyta jest potwierdzona, w innych wypadku – automatycznie anulowana.

Zadatek to 30% wartości zarezerwowanej usługi. Po wpłaceniu zadatku wizyta jest potwierdzona, a po jej zrealizowaniu Klient dopłaca pozostałe 70%. Zadatek jest bezzwrotny, jeśli Klient nie odwoła wizyty do 24 godzin przed jej terminem.

Nie, stymulatory tkankowe nie wymagają rekonwalescencji. Są zalecenia o unikaniu alkoholu, nadmiernego wysiłku, niekorzystaniu z basenu, sauny, solarium bądź krioterapii, ale rekonwalescencja nie jest wymagana. Stymulatory tkankowe nie wykluczają z życia zawodowego. Depozyty i miejsca wkłucia najczęściej już po 1 godzinie są niezauważalne. Jednak przy zabiegach iniekcyjnych trzeba mieć na uwadze ewentualne pojawienie się siniaków i krwiaków, które mogą utrzymywać się do kilku dni.

Przy zabiegach iniekcyjnych przeciwskazaniem będzie przede wszystkim ciąża i laktacja, infekcje, stany zapalne skóry, niewyrównana cukrzyca, padaczka, zaburzenia krążenia krwi oraz choroby autoimmunologiczne.

Nie, nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym, lecz przywracają utracone, naturalne rysy twarzy. Poprawiają owal twarzy, ujędrniają i zagęszczają skórę. Dają skórze świeżość i promienność. Odmłodzenie skóry za pomocą stymulatorów opiera się na stymulowaniu skóry i jej procesów regeneracyjnych, a nie na wypełnianiu tkanek jak w przypadku kwasu hialuronowego.

Tuż przed zabiegiem depilacji laserowej wybraną – depilowaną partię należy całkowicie ogolić jednorazową maszynką. Nie wolno również tego miejsca traktować żadnym kosmetykiem, balsamem, czy dezodorantem.

Wiele chorób i stanów wyklucza depilację laserową, jak i również zabieg fotoodmładzania. To przede wszystkim: ciąża, świeża opalenizna (do 6 tygodni), choroby skóry (bielactwo, łuszczyca, infekcje skórne),aktywna opryszczka, rany, pęcherze oraz owrzodzenia. Epilepsja jest przeciwskazaniem, ale względnym, ponieważ chora osoba decydująca się na zabieg depilacji laserowej może przyjść na wizytę z opiekunem, który będzie potrafił jej szybko pomóc w przypadku ataku epilepsji. Przeciwskazaniem do zabiegów laserowych jest także posiadanie rozrusznik serca, choroby nowotworowe, świeżo przebyte zabiegi chirurgiczne, stosowanie retinoidów, leków i ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, rumianek) oraz skłonność do przebarwień.

Aktywna opryszczka ust czasowo wyklucza z laserowych zabiegów i nie chodzi tu jedynie o partie twarzy, czy okolice ust. W czasie aktywnej opryszczki, nie można wykonać depilacji laserowej żadnej partii ciała, ponieważ laser może nasilić objawy opryszczki, która rozsieje się na większe partie skóry.

Tuż przed zabiegiem makijażu permanentnego ust nie należy pić kawy, herbaty, energetyków, alkoholu oraz dużej ilości wody. Zabronione jest również przyjmowanie leków, takich jak aspiryna, etopiryna itp. (rozrzedzających krew), niesterydowych leków przeciwzapalnych i antybiotyków. Poza tym na czas zabiegu nie można mieć infekcji czy podniesionej temperatury. Z kolei po zabiegu – tego samego dnia i najlepiej dzień-dwa po pigmentacji niewskazane są wszelkie używki z tych „dzień przed” kawa, alkohol itp. Dodatkowo należy zrezygnować z wysiłku fizycznego.

Przez dwa tygodnie po zabiegu modelowania usta bezwzględnie zalecane jest picie dużej ilości wody – minimum 2-2,5 litrów dziennie, ponieważ kwas hialuronowy wiąże wodę, dzięki temu pęcznieje i ładnie się stabilizuje w tkance. Jeśli nie będzie się przestrzegać tego zalecenia, wprowadzony kwas hialuronowy w dużej mierze zostanie zmetabolizowany, a efekt wymodelowanych ust będzie mały i krótkotrwały.

Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry, aktywna opryszczka, skłonność do powstawania blizn przerostowych, choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, ale również uczulenie na jad pszczeli! Hialuronidaza – używana do rozpuszczania kwasu hialuronowego w nagłym przypadkach, jest enzymem wytwarzanym przez bakterie i niektóre komórki ludzkiego organizmu, a jednocześnie jest jednym ze składników jadu owadów błonkoskrzydłych (pszczoły, osy, szerszenie). Hialuronidaza to jeden z dwóch głównych alergenów jadu pszczelego.

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone Alice